Únor 2009

Uhuh...ať žijí nymfomané....xD

28. února 2009 v 10:22 | Me too |  Everything
Tak.
Včerejší odpoledne bylo asi nejhezčí odpoledne za poslední...nevím jak moc dlouhou dobu. Šli jsme s Řízkem do čajovny, dali jsme si Touareg a čajový sušenky...a bylo to tak skvělý...tak strašně dlouho jsem se nesmála... a teď jedno celý vysmátý odpoledne....
Nechápu, jak můžou být nějaký lidi tak moc skvělý...prostě...všichni se vám snaží dělat problémy, pak přijde někdo, kdo si s vámi chce jít zadepkařit...a vy se jen smějete a smějete...
Díky...:o)

Tenhle obrázek...líbí se mi...xD Připomíná mi, že jsem celé dnešní dopoledne strávila v koupelně s depilačníma páskama...xD Nesnáším to...a ten pás cudnosti...taky mi to něco připomíná, ale to už bych asi moc rozváděla ten nadpis a to by se mohlo zvrhnout do nepřiměřených popisů a tím já vás nechci zatěžovat. o:o)


Song od Magduš...:o) Takovej sladkej punkovej čardáš...xD

Holčičko smutná...

26. února 2009 v 16:25 | Me too |  About life
Tak dneska byl tedyk zase den...psali jsme z fyziky...katastrofa...a pak jsme se šly s kamarádkou zeptat matikáře, cože máme z písemky na stejnolehlost.
Vypadalo to asi takto :

MY :,,Brý den...můžem se zeptat, co máme z tý písemky, pane profesore??,,
PAN LETOUN :,, Čtyři čtyři.
MY : ,, ** ticho ,, ** ,,
MY ZNOVU : ,, Eh??,,

Ano, přesně tak to bylo. :oD Vcelku vtipné. A mám takovou prapodivnou náladu. Jako bych náhodou tušila, že budu mít večer tu náladu ještě mnoohem mizernější...

Holčičko smutná...je konec nadějí a snů...
Tak to ani náhodou. Na to vám tedy jako kašlu. Žádný konec.
Ještě vám alespoň povím, jak moc mě rozladila hra Manon Lescaut. Je to hra - podle mě- o lásce, důvěře a morálce. Podle ostatních o morální zkaženosti, naivnosti a nedostatku svědomí.
Četli jste to???

Nepochopitelný přenos myšlenek do nesprávných míst...

24. února 2009 v 17:40 | Me too |  Everything
Freddy, ty můj,
scházíš mi víc než vyslovím
Freddy, ty můj,
napiš mi písmem hůlkovým
dopis na stránek pár i ten na dva řádky
a také pak šatičky z té drahé látky
Freddy, ty můj, Freddy, ty můj

Freddy už asi nenapíše...je to jen muž...holka sem, holka tam...co na tom?!?!

Freddy, ty víš
že jsem tu smutná, stonavá
přežiju spíš,
když víc tvých dárků dostávám
máma je šílená a má z toho úžeh
že našla kaliopky s nášivkou z kůže
sluší mi moc, bunda k nim být ještě může
Freddy, ty můj, Freddy, ty můj

Kdyby tak Freddy nikdy nepřišel...byl by klid...bylo by hezky...

Tak piš dál jako divý
z tvých psaní horkost mám
tvým hrubkám se moc divím
pak horší udělám
tvá psaní jsou vždy milá
ten prsten to je síla
a stál tě prý dvě kila
sleva byla, jak tě znám...


Fredíčku můj...( eeh?!)

ICQ hlášky...:o)

22. února 2009 v 14:35 | Me too |  Everything
No...tak toto mě opravdu dostalo ...

**<a> ty vole včera jsem si perfektně užil ta borka byla prostě něco extra, špica!
<b> a nenapadlo tě někdy že jsou na vztahu důležitější věci než jen sex ale třeba láska, důvěra...?
<a> pořád panic co?
Komentář: Realita 21. století**

A ona je to pravda. Co si o tom myslíte? Věříte na lásku, důvěru...? Když potkáte někoho, s kým vám to klape fyzicky, rozejdete se s ním třeba jen proto, že vám to neklape psychicky..? Heej...to mě vážně zajímá...xD

**<Morituri> Ta tvoje mladá je divná
<Monty> Tady Tereza, proč jsem divná?
<Morituri> Ježiš sorry, já myslel jinou.
<Monty> JAKOU JINOU!!!**

Miluju malování...

20. února 2009 v 10:21 | Me too |  About life
Asi většinou vy, co mě znáte, víte, jak moc jsem na tom závislá...a teď mám novej obraz..jsem do něho úplně zamilovaná...( kdepak, to není egoismus :oD)...takže teď..vyvěšte prapory... můj první ( alespoň trochu) erotický obraz přichází :
Achich..akorát je to zase nafocený nakřivo...jdu se zbláznit...xd xP ( a tyk pls nekopírovat...kuju kuju kuju moc :o) )

Holčička se sekáčkem na maso...nebo na led???

19. února 2009 v 19:14 | Me too |  Everything
Někde v nějakým článku, už si nevzpomínám kde, ale nejspíše v nějaké filmové recenzi , bylo použito spojení :,, Rajcovní dívka se sekáčkem na led pod postelí.,, .
To mě převelice zaujalo.
Jsem hroznej úchyl na tyhle obrázky...nemůžu si pomoct... no zpět k článku.
Zaujalo mě to. Ono vás totiž po přečtení těchto řádků automaticky napadne, že tam ten sekáček na led určitě nemá jen tak na led. Na co ho teda má??? Je to vražedkyně??? No je snad???
Jsem si skoro jistá, že je. Chudinka holka. Určitě potkala nějakýho děsnýho chlápka ( to je vcelku obvyklé) a teď si jen léčí nějaké komplexy nebo traumata. Třeba tam ten sekáček má jen místo plyšáků, aby se necítila tak sama. ( Chudák malá...)
No...nebo třeba jí pod tou postelí lezou obří housenky a ona je tímto prostředkem likviduje...a nebo se bojí chlupatých plyšových bačkor. A oni o tom natočej film... xD

Valentýn - Nýtnelav - Need no love

14. února 2009 v 19:19 | Me too |  Everything
Je Valentýn...nemám ten svátek moc ráda, ale není to tím, že bych byla natolik vlastenecká, že by mi vadilo, že je americkej...Spíš mi vadí, že vám všude cpou, jak vám mají ti, co je milujete projevovat lásku, a oni to nedělají podle představ všech těch transparentů a moderátorů.

A já vám tímto chci vzdát hold, mí milovaní...:o*


Maturák

13. února 2009 v 16:23 | Me too |  About life
Včera jsem byla na plese.
Ano, na tom plese, který mi byl tak strašlivě zakázán.
Chtěla jsem tam jít jen kvůli jedné osůbce, a přestože NIKDO nevěřil, že by tam mohl být, on tam BYL !!!
Obloha se zbarvila do šedošeda, růžové, černé a šedé balonky praskaly pod nohama a vybuchovaly v gejzíry lásky.
Včera jsem poznala, jak krásná je platonická láska...

Ooooo ne!

11. února 2009 v 19:08 | Me too |  About life
Tak teda si zoufám.
Právě koukám na svoje icq, a co nevidím, najedu na jeden kontakt..jednoho kluka...neviděla jsem ho už rok a půl...a na icq nebyl celý dlouhý rok..najedu na jeho kontakt...a bylo tam napsáno doslova :,, Uživatel naposledy viděn před : 3 dny , 23 hodiny, 36 minut ,, FAKT !!!
To mě položilo.
Tak MOC MOC MOC jsem mu chtěla napsat a já pitomá si ho nevšimnu...ale alespoň vzpomínky zůstanou...i když on o mě už asi ani neví...možná už je ženatej..ale je to moc fajn kluk...a nenávidím svoje icq.

Schody do nebe...

10. února 2009 v 19:06 | Me too |  Everything
Dneska ráno jsem šla do školy, a na zastávce, byla celá namrzlá, bruslili lidi čekající na autobus. V pravdě, byl to celkem horor, přejít zastávku s ledovou vrstvičkou, když ona zastávka je položena poněkud z kopce a během chvilky vesele přistanete na silnici.
A v tom mě to napadlo.
Došlo mi, co tím asi básník ( nejspíš Landa) chtěl říct. Schody do nebe kloužou jak led.

To je přesně ono. Stojíte u ledově vybroušené věci, na kterou máte za chvíli vstoupit a po které budou násleovat další klouzavé studené věci, které vám budou komplikovat cestu.
Schody. Ledový. Do nebe.
Je jasné, že tam směřujeme. Stojíme na prvním schodu, připadáme si jako hrdinové, že jsme přeslstili tu zákeřnou klouzavou podložku, stojíme a záříme, nic netušíce o tom, že jsme ještě nespadli jen proto, abychom mohli spadnout o pár schodů výše a mnohem bolestivěji.

A když se skutálíme dolů, celí zmlácení vzhlédnem nahorů a vidíme ty nekonečný schody...schody do nebe...a v tu chvíli jsme celí zuřiví z představy, kolik námahy nás to bude stát...a proto, když se dole, na zemi objeví démoni, primitivové a další zjevné komplikace, s radostí se jich chytíme jakožto záminky k tomu vyhnout se té námaze.
Svými těžkými úlety si nepomůžeme ani do pekla, ani se nezbavíme cesty nahoru, schody čekají.
Když nám dojde, že tato individua jsou zde jen k ukrácení dlouhé chvíle a odreágování od cesty nahoru, pochopíme, že náš cíl vede vzhůru. Jenže schody kloužou ještě víc. Kloužou tím víc, čím víc jsme se snažili oddálit od svých dobrých úmyslů. A jak padáme a padáme, s modřinami a ranami, necháváme se zvedat stále horšími pochybnými jedinci, schody kloužou stále víc a víc...stávají se neschůdnými...a my musíme vypozorovat hranici, kdy ještě nahoru vylezeme a kdy už to nepůjde...Schody do nebe kloužou jak led...

Rodiče a jiné komplikace

9. února 2009 v 19:01 | Me too |  About life
Tak. A teď už toho mám pokrk. Ne. Mám toho nad hlavu. Mám toho mnohem víc a dál než po krk a nad hlavu, myslím, že už se tím dusí i nějaká božstva, jak to sahá vysoko!
Právě mi bylo oznámeno, že nejdu na ples 8.E.
A důvod je, že máme špatné zkušenosti z minulého maturitního plesu. Věřte nevěřte, z minulého maturáku jsem přišla absolutně střízlivá a jediná informace, kterou by naši měli k dispozici a mohli jí považovat za negativní , je ta, že jsem se tam s jedním člověkem líbala. Tato informace pronikla na povrch v záchvatu mé důvěry k nim a tento zárodeček víry v to, že svět není plný lidí, kteří se ti snaží škodit,byl udusán hluboko podzem.
Co jsem měla doma v posleních dnech za peklo.
A teď to bylo dovršeno tím zákazem. Prý špatné zkušenosti z minula. Aaano.
No jen počkejte, to uvidíte, co jsou to špatné zkušenosti...
Přesně jako tenhle chlápek se samopalem..aaaaa.....aaaaaa.....aaaaaaa...mám vztek!!!

Dnes, včera, večer a zítra

9. února 2009 v 8:09 | Me too |  Everything
Tak tohle je základní shrnutí aktualit. Dnes. Dnes bude asi divný den, tuším to už od rána, bude to dlouhé, nudné a unavující. ( v tom lepším případě)
Včera to bylo krapet lepší, i když se se mnou nebaví rodiče, ale co na tom, člověk nemůže chtít všechno. Alespoň jsem si rozmalovala jeden novej obraz na úroveň tochu víc než ,,čmáranice,,.

Večer. Otázka je, jestli autor myslel večer dnešní ( ten, co ještě nenastal), nebo večer včerejší ( ten už je za námi, že?!). Tak mě napadá, že autor jsu já, takže bych to třeba mohla vědět. Achich.
Včerejší večer byl prapodivný. Bláhoví básníci se zase nechali unést představivostí a zklouzli tam, odkud se poslední čtyři dny hrabali ven.
Heej, tohle je ale výstižnej obrázek, nemůžu si pomoct...xD

A Zítra. Kdo ví, co bude zítra. Já ne.

About me...

8. února 2009 v 15:49 | Me too |  About life
Je mi 16. V šestnácti je život neuvěřitelná dřina. Někdo, komu je víc nebo míň, si to neumí představit. Teda možná. Je možný, že jste na tom mnohem mnohem hůř.
Ale zpět ke mě. Chodím na gympl. Nebudu tvrdit, že studuju, protože tím si zdaleka nejsem jistá. Proflákala jsem čtyři a půl roku a nemyslím si, že bych to mohla změnit. Jsem přirozeně nezodpovědný typ s absolutní absencí smyslu pro povinnost.)

Takhle přibližně vypadám. Ale je to fotka, která nic nevypovídá. Křením se na ní jako psychicky labilní člověk ( a co vlastně jsem???) a vlasy dělají přesně tu věc, kterou nesnáším, když dělají. Asi vypadám úplně jinak.

Jeden z mých hlavních rysů je idealistická naivita. Nejsem naivní co se týče chodu světa, ale naprosto hloupoučká jsem ohledně všech okolností přátelství, lásky, krásy a svobody.
Věřím v tyhle nadpozemsky neskutečné věci a opakovaně si na nich rozbíjím svůj roztomilý ksichtík. V jediné, v co nevěřím, je pravda.
Svět mě donutil lhát. Vlastně za to nemůže svět, ale tahle realita a lidé, kteří jí tvoří. Nemůžete říkat pravda, pokud si nechcete zničit všechny vztahy a pouta s okolím a nechcete se nechat zavřít do blázince a nebo, v mém případě někam, kde budete pod neustálým zodpovědným dozorem.
AMEN.

Zoufalec

7. února 2009 v 18:47 | Me too |  About life
Všichni jsme zoufalci, někdo víc, někdo míň, ale všichni jsme. Otázka je, kdo se jak k tomuto zodpovědnému, avšak nevděčnému úkolu postaví.
Tenhle blog bude zpovědnicí toho, jak špatně si vedu...xD
Je těžké začínat na novém blogu, ale lepší než nezačít vůbec...:o)