Srpen 2009

Nekouříš, nepiješ, sexuálně nežiješ rovná se neexistuješ !!!

30. srpna 2009 v 20:00 | Me too |  Everything
Aj, skoro po roce a pořád stejně. Někdy jsem hrozně ráda, že tě znám...Po strašně dlouhý době za mnou přijel kámoš, bylo to naprosto skvělý dopoledne a odpoledne, úžasně se s ním blbne a je to pořád stejný play boy, jako tehdy dávno, v těch sladkých dobách....

Aktualizace...

13. srpna 2009 v 12:56 | Me too |  Everything
...mého uměleckého blogu. :o) Dalo mi to hroznou práci, měla jsem tam vážně bordel. Budu moc ráda, když se kouknete a na místě to tam okomentujete. ( a prosím obrázky nekopčit) Mám tam i dva úplně nové obrazy, které ještě nebyly viděny na veřejnosti. :o)

Takže tady je odkaz : Barush K. art

Každý na jiné straně postele, a oba to chceme...

1. srpna 2009 v 14:26 | Me too |  About life
Tak v čem je problém?
Wau, wau wau...
Malá šílenkyně se chce občas smát a brečet zároveň, zoufat si a věřit, milovat a milovat a tak to dělá. Malá šílenkyně nemá páru, proč jí to nevychází. Malý šílenkyni často přijde, že jí obklopují nepochopitelní lidé. Nepochopitelní lidé dělají zvláštní věci a chovájí se, jako kdyby neměli mozek ani srdce. Oslovují se ,, Miláčku,, nebo ,, Ty krávo,, , říkají si ,, Miluju tě,, a ,, Nechci tě,, , pláčou a neumí se zároveň smát. Neumí být šťastní.
Malá šílenkyně umí být šťastná . Malá šílenkyně má občas sto chutí ubalit svým kolegům obrovitánskou facku a vysvětlit jim, jakže se to chovají. Možná, že to Malá šílenkyně jednou konečně udělá. A potom o sobě bude Malá šílenkyně konečně moci říct, že není šílená.